«

»

Tem
18

18 TEMMUZ 2011 PAGERANK GÜNCELLEMESİ!

  • Tweet
  • Sharebar
  • Tweet

Arkadaşlar google, pagerank güncellemesi yapmaya 18 temmuz 2011 tarihi itibariyle başlamıştır.En son güncellemesini haziranın 27sinde yapmıştı.Daha bir ay bile olmadan 2.güncellemeyi yaptı.Bu güncelleme bekleniyordu ama bu kadar erken değil.

İnternet dünyasında çoğu blog yazarı google‘nin en yakın zamanda ikinci güncellemeyi yapacağını kaleme almışlardı.Çünkü google haziran ayının 27 sinde yaptığı güncellemeyle uçuk pagerank artışları yapmıştı.Bir aylık sitenin prsini 0 dan 4′e bile yükseltmişti.Bugün duydumki pr‘si 4′e yükselen arkadaşın son güncellemeden sonra pr’si 1 e  düşmüş.Birçok blog yazarınında kaderi aynı.Birinci güncellemede verilen uçuk prler şimdi geri alınıyor sanırsam.

Bazı yabancı makalelerde googlenin 1 ay içinde güncelleme yapacağını yazanlar olmuştu çünkü birinci güncelleme bazılarına göre büyük bir hataydı.Nitekim google bekleneni yaptı verdiği prleri geri alıyor!

Sizde pagerank değerinize bakmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>