Ulaşılabilir Sanat Eserleri ve Sanat Kitapları Sunan Bonvagon 25 TL Kazandırıyor!

Etiketler:

Henüz tanışmamışlar için belirtelim. Bonvagon, “gezer, seçer, getirir!” mottosuyla geçtiğimiz Eylül ayında yola çıkmış ve kısa sürede popüler hale gelmiş bir alışveriş kulübü.

16 Mart 2012
bosluk

Cengizhan Genç-Büyüklere Masallar Kitap Tanıtımı

Bütün yazılanlar kırık dökük şeylerdir, doğa hepsini yeniden şekillendirir. Kırık beyaz renginde geçer bütün günler gezgin diyarlar sirkinde. Binlerce hikâye yazılır o sirkte ve binlercesi unutulur. Yazılan her hikâye bir eksikle başlayıp bin eksikle biter. Sonu gelmez hiç birinin, her hikâye kendi içinde yeni şeyler doğurur çünkü ve geçmişi öldürmeye çalışır. Zaman gümüş bir ok gibidir. Kusursuzdur ve hiç incinmemiştir. Ta ki hedefine ulaşana kadar. Hedefine ulaştıktan sonra her ok biraz kırıktır. Ucu incinmiştir hedefine ulaştığında. İşte her hikâye de bittiğinde biraz kırılır, yazar her istediğini yazamaz çünkü istese de beceremez. Şimdi tüm yazılanlar biraz eksik ve biraz kırık. Tıpkı kendini arayan beyaz gibi. Güneş nasıl yeni bir hayat vaat ederse çimenlere, yeni okuyucular da bir tamam vaat ederler her hikâyeye. Şimdi dudaklardan dökülürse kelimeler, kimi zaman kırılsalar da, çoğu zaman yeniden biçim bulurlar. Her biçim bulduklarında yeniden, yeniden ve yeniden yazılırlar zihinlere, okuyucunun istediği şekilde.

6 Mart 2012
bosluk

Satılan her iki ağdan biri TP-LINK oldu…

Geçen yıl Türkiye ofisini açan Çinli kablolu,kablosuz ağ ürünleri ve teknolojisi üreticisi TP-LINK,2011′de 840 bin adet ürün satışı gerçekleştirdi.TP-LINK‘in dünyada 2011 yılının ilk üç ayında kablosuz (Wifi) ağ donanımlar çözümleri pazarında lider konumda bulunduğunu belirten TP-LINK Türkiye ülke Müdür Yardımcısı Ali DİNÇER,Türkiye’de satılan her iki ağ ürününden birisinin TP-LINK markasını taşıdığını ifade etti.

4 Mart 2012
bosluk

Vodafone ve Turkcell En İyiler Arasında..

GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenlenen,her yıl en iyi ürün ve çözümlere verilen 2012 Küresel Mobil Ödülleri sahiplerini buldu.İspanya’nın Barcelona kentinde gerçekleşen törende Turkcell TıklaKonuş servisiyle “En iyi ürün ve servis” kategorisinde ödüle layık görüldü.

4 Mart 2012
bosluk

Panasonic 2016 yılına kadar 15 Milyon telefon satacak..

Japon teknoloji şirketi Panasonic,1 Nisan 2013′e kadar Avrupa’da 1.5 Milyon akıllı telefon satmayı hedefliyor.Marka,global pazardaki cep telefonu işini büyütme kapsamında,2016′da 15 Milyon satış plânlıyor.Avrupa pazarındaki 50.yılını kutlayan Panasonic,su ve toz geçirmeyen;ultra ince ve temassız ödeme sistemine uyumlu yeni akıllı telefonu Eluga‘yı tanıttı.

4 Mart 2012
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

HürriyetArşivler