En Çok Görülen Rüyalar Ne Anlama Geliyor ?

Uzmanlar geceleri ortalama 5-7 kez rüya gördüğümüzü söylüyor. iqoption viet nam

Bazı rüyalar gerçek hayatımız ve kişiliğimizle ilgili ipuçları barındırıyor. Hatta bazıları gelecekten sinyaller bile verebiliyor. Bazıları da vardır ki sadece gülüp geçiyoruz… İşte en sık görülen rüyalar ve anlamları…

31 Mart 2013
bosluk

Dünya’nın En Hafif Malzemesi

Çin’in Hangzhou eyaletindeki Zhejiang Üniversitesi’nde görevli araştırmacılar, kütlesi santimetre küp başına 0.16 miligram olan bir madde geliştirdi. Yani maddenin kütlesi havanın kütlesinin yaklaşık 6′da 1′i kadar. Ayrıca yetkililer grafen aerojel maddesinin petrol sızıntılarıyla mücadele amaçlı kullanılacağını ve çığır açabileceğini bildirdiler.

31 Mart 2013
bosluk

Fotoğraf Makinesi Alma Kılavuzu

Smart diye tabir ettiğimiz basit ve ev tipi kullanım için üretilmiş basit makinalardır. Smart bir fotograf makinası almak istiyor ancak teknik özelliklerinden fazla anlamam nelere dikkat etmem gerekir diye düşünüyorsanız bu makaleyi okumanız faydalı olacaktır. Profesyonel fotograf makinaları profesyonel çekimler için üretildikleri için özellikleri fazla ve detaylıdır o yüzden bu konuda bilginiz yoksa bir profesyonelden yardım almanız yararınıza olacaktır.

31 Mart 2013
bosluk

Picasso’nun Metresi…

ABD’li yatırımcı, Pablo Picasso’nun “Rüya” (Le Rêve) adlı tablosunu 155 milyon dolara satın alarak rekora imza attı.

picassonun metresiABD’li yatırım fonu yöneticisi Steven A. Cohen, Pablo Picasso’nun “Rüya” (Le Rêve) adlı tablosunu 155 milyon dolara (282 milyon TL) satın alarak rekor kırdı. Özel satış ile yeni sahibine ulaşan tablo, 1973′te ölen İspanyol ressamın “en pahalıya satılan yapıtı” unvanının sahibi ve 100 milyon doların (182 milyon TL) üzerine çıkan üçüncü eseri oldu. Ayrıca bu satış rakamı ABD’li bir yatırımcının bir sanat eserine ödediği en yüksek fiyat.

31 Mart 2013
bosluk

IMDB’nin En İyileri Arasında Bir Türk Dizisi

TRT 1′de yayınlanan absürd komedi türündeki dizi Leyla ile Mecnun, IMDb’nin en iyi 50 dizisi arasına girdi.

IMDb tüm zamanların en çok beğenilen TV dizilerini seçti. Spartacus dizisinin ilk 50 arasında yer almaması şaşkınlığa neden olurken, listede bir Türk dizisi dikkat çekti.

31 Mart 2013
bosluk

Vizyona Girecek Filmler (29 Mart 2013)

The Host


Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

26 Mart 2013
bosluk

Spor Toto Süper Ligi’nin En Değerlileri

Türkiye Spor Toto Süper Ligde Top Koşturan En Değerli 50 Futbolcu…


1. Wesley Sneijder

Takımı: Galatasaray
Yaşı: 28
Değeri: 18 Milyon Euro

2. Raul Meireles
Takımı: Fenerbahçe
Yaşı: 30
Değeri: 17 Milyon Euro

25 Mart 2013
bosluk

PES 2014 Ne Zaman Çıkacak ve Bilgileri

Konami’nin ünlü futbol oyunu PES’in 2014 versiyonun detayları belli olmaya başladı.

Edge dergisi Konami ‘nin ünlü futbol oyun serisi PES ‘in yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2014′e ait ilk bilgileri yayınladı.

20 Mart 2013
bosluk

Google Glass

Google‘ın uzun süredir üzerinde çalıştığı adını Google Glass ismini verdigi bir teknoloji Google Glass teknoloji’yi her an gözlerinin önünde taşımasını sağlayan akıllı gözlük teknolojisi. Geçtigimiz haziran ayında Sergey Brin Google Glass tanıtımını yapmıştı. Hatırlayacağınız gibi Cumhur başkanımız Abdullah Gül Amerika’da silikon vadisi ziyaretin’de Google Glass‘ı ilk deneyen kişilerden olmuştu.

19 Mart 2013
bosluk
 Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

HürriyetArşivler