Adobe Photoshop CS5 Türkçe İndir

14 Mart 2013 Kategori : Download Okunma: 466
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)

Profesyonel tasarımcıların ve fotoğrafçıların kullandığı dünyanın en popüler resim editörü olan Photoshop, yeni versiyonundaki gelişmiş özellikleriyle en çok konuşulan programlardan. İçerdiği sayısız özelliğe yenilerini ekleyen Adobe Photoshop CS5 sayesinde yaratıcılığınızı dijital ortama tamamen aktarabilirsiniz. Hem web ve video tasarım hem de fotoğraf düzenleme editörü olarak kullanılan Photoshop her düzey kullanıcının tercih ettiği profesyonel bir program.

Adobe Photoshop CS5 Özellikleri:

Sıradışı boyama efektleri Yeni
Tuval üzerinde karışım olanağı veren karıştırıcı fırça ve gerçeğe benzeyen, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan kıl fırça uçları ile doğal ve gerçekçi boya efektleri elde edin.

İçerik duyarlı dolgu Yeni
Herhangi bir görüntü ayrıntısını veya nesneyi kaldırdığınızda, içerik duyarlı dolgu geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde doldurur. Bu çığır açan teknoloji; aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar.

Kolaylaştırılan karmaşık seçimler Yeni
Birkaç tıklatmayla bir görüntüdeki belirli alanları seçin. Saç gibi karmaşık görüntü alanlarını kolayca seçin; seçim kenarlarının çevresindeki arka plan rengini ortadan kaldırın ve seçim kenarlarını otomatik olarak çeşitlendirin ve yeni iyileştirme araçlarını kullanarak maskeleri kusursuz hale getirin

Kukla Çarpıt Yeni
Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın.

Daha güçlü baskı seçenekleri Gelişmiş
Otomasyon, komut dosyası oluşturma ve yazdırma iletişim kutusu sayesinde yüksek kaliteli baskıları daha kısa sürede gerçekleştirin.

Platformlar arasında daha hızlı performans Gelişmiş
Platformlar arası 64 bit desteğinin avantajlarından yararlanarak günlük görüntüleme işlerini hızlandırın ve çok büyük görüntüleri on kata kadar daha hızlı işleyin.

Dosya Boyutu 1 GB’dır.Linkler Tek Linktir.

İndirme Linkleri

Letitbit’ten İndir           Vip-File’den İndir

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Sponsor

Sponsor

Daha fazla Download
İngilizce Eğitim Seti İndir

(İndirmek Linki Yazı'nın Sonunda.) Tell me more...

KPSS Matematik Konu Testleri İndir (pdf)

Dosya içeriği: Temel Kavramlar Testleri Bölme-Bölünebilme ve...

KPSS Tarih Konu Anlatımları İndir (pdf)

Dosya içeriği: Osmanlı Kuruluş,yükselme,gerileme ve dağılış Dönemleri...

KPSS Coğrafya Konu Anlatımları İndir (pdf)

Dosya içeriği; Coğrafi Bölgeler ve Özellikleri Türkiye'de...

Kapat