“Ben Kapıcı Süleyman”

19 Şubat 2013 Kategori : Haber - Makale Okunma: 206
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

ANTALYA’da Fikret Otyam’ın da yaşadığı apartmanda kapıcılık yaptıktan sonra emekliliğe ayrılan konuşma ve yürüme engelli Süleyman Yürük, hayatını anlattığı ‘Ben Kapıcı Süleyman’ adlı kitabının imza gününde okurlarından yoğun ilgi gördü.

ben kapıcı süleyman

Konyaaltı Caddesi’ndeki bir apartmanda uzun yıllar kapıcılık yapan ve emekliliğe ayrıldıktan sonra hayatını anlatan kitap yazan Süleyman Yürük, okurlarıyla buluştu. Kapıcılık yaptığı apartmanda yaşayan Fikret Otyam’ın teşvikiyle kaleme aldığı ‘Ben Kapıcı Süleyman’ adlı kitabın yazarı unvanıyla Antalya’da düzenlenen fuarda imza gününe katılan Yürük, yoğun ilgiyle karşılaştı.

Antalya’da gerçekleştirilen kitap fuarında Doğan Kitap’a ait standda imza gününe eşi Nilgün ve oğlu Hasan Can ile katılan Süleman Yürük, okurlarıyla imza gününde bir araya geldiği için mutlu olduğunu aktardı. Yürük, okurlarının kitaba gösterdiği ilginin kendisini gururlandırdığını ve çok sevindiğini anlattı. Yürük, fuarda okurlarının kitabını imzalayarak, onlarla sohbet etti.

Yürüme ve konuşma engelli olduğunu, hayatının anlatan kitabının 8 ay önce Doğan Kitap tarafından satışa çıkarıldığını hatırlatan Yürük, kitap satışlarının kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Yürük, kitabında küçüklüğünde yaşadığı rahatsızlığı ve Antalya’daki bir apartmanda kapıcılık yaparken aynı binada yaşayan ressam ve yazar Fikret Otyam’la tanıştıktan sonra geçen günlerini kaleme aldığını dile getirdi.

Kaynak : Akdenizgazete

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Sponsor

Sponsor

Daha fazla Haber - Makale
Katil israil’in Yobaz Askeri !

İsrailli bir keskin nişancı, tüfeğinin dürbününde Filistinli...

“Nestle” At Eti Skandalı !

Avrupa "at eti skandalı"nı tartışmaya devam ederken,...

Beğen Butonuna Dava

Kullanıcılarına ait bilgileri üçüncü partilerle paylaştığı gerekçesiyle...

Bugün Dünya’da Bir İlk Yaşanacak

Tüm dünya, Maya takvimine göre yeryüzünün 21...

Kapat