Debbie Macomber – İyi ki Geldin Kitabı Tanıtım

30 Temmuz 2013 Kategori : KİTAPLAR, YABANCI YAZARLAR Okunma: 236
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Debbie Macomber iyi ki geldin

Libby Morganın yıllardır tek bir hayali vardır: Büyük iş yükü altında çalıştığı hukuk firmasına ortak olmak. Kariyeri için arkadaşları, evliliği ve aile kurma şansı da dahil olmak üzere her şeyden feragat etmiştir. Patronu onu ofisine çağırdığında, Libby en sonunda güzel haberi alacağını zanneder, fakat sarsıcı gerçek onu beklemektedir: İşten çıkarılmıştır ve tüm hayatını yeni baştan kurmak zorundadır… hem de hiç vakit kaybetmeden.

Bütün uğraşlarına rağmen iş bulamayınca Libby eski arkadaşlarıyla tekrar bağlantı kurar ve öğleden sonralarını da sıcacık bir yüncü dükkânı olan Bir Yumak Mutlulukta geçirmeye başlar. Burada dükkânın iyi huylu sahibi Lydia, Lydianın çocukluktan yeni çıkmış olan enerjik kızı Casey ve Caseyin en iyi arkadaşı olan Avayla yakın bir ilişki kurar. Utangaç ama sıkıntılı bir kız olan Ava, Libbynin geleceğini şaşırtıcı ve köklü bir şekilde yeniden biçimlendirecektir.

Bir Yumak Mutlulukun ikinci yuvası -buradaki kadınların da ikinci ailesi- olmasıyla birlikte, Libby sahip olduğu bu yeni hayattan büyük bir zevk almaya başlar. Hatta, onun için mükemmel bir seçenek olarak görünen etkileyici ve yakışıklı bir doktorla romantizm yaşamak için gereken zamanı bile bulur. Ama olaylar gelişirken, Libby çok sevdiği yeni yaşamını sonsuza kadar değiştirebilecek bir tercih yapmak zorunda kalır.

Sımsıcak bir anlatımı ve zengin dokunmuş bir kumaşı olan İyi ki Geldin, yeni başlangıçların vaadi ve dostluğun ve aşkın sonsuz keyifleriyle dolu bir roman.

Konuyu pdf formatında indirmek için Tıklayın

Kitabı Satın Alabileceğiniz Adresler

İdefix    D&R    MaxKitap

Facebook’ta Bizi Bulun

Twitter’de Takip Et!

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Sponsor

Sponsor

Daha fazla KİTAPLAR, YABANCI YAZARLAR
30 E-Kitap Oku veya İndir

Derindusunce.org sitesinin okurlara armağanı olan e-kitapları aşağıdan...

Gilbert Sinoue/Nil’in Kızı Kitabı Tanıtım

  "Dünyanın en büyük çölünün hâkimi, ona...

Karin Slaughter/Acımasız Kitabı Tanıtım

  "Slaughter'ın romanları gerçek gibi. Büyük bir...

Hümeyra Kaya – Aldatmaca Kitabı Tanıtım

Gerçek düşündüğünüzün çok ötesinde olabilir. Aşk kuşku...

Kapat