Eileen Cook-Aşk Falcısı E-Kitabı(Reklamlara Tıklayarak Bize Yardımcı Olabilirsiniz)

O Falcı Değil ama Mecbur Kalırsa Olabilir
Romanları şimdiden yedi dile çevrilen başarılı bir romancı Cook, Aşk Falcısı’nda, sevgilisini geri kazanmaya çalışan bir kadının hikayesini nefes kesici bir dille anlatıyor
Sophie Kintock deli değil, sadece 6 yıldır birlikte olduğu erkeğini geri istiyor o kadar! Onun yeni kız arkadaşına sahte bir fal bakmak için medyum kılığına girmek de fazla ileri gitmek sayılmaz, değil mi?

Psişik güçlere sahip numarası yapmak kolay ve eğlenceli hale geliyor, özellikle de işin bütün numaralarını bilen (biraz budala olsa da) sevimli Nick’ten birkaç ders aldıktan sonra Fakat falları tahmin ettiğinden çok daha fazla şeye yarıyor ve ona radyoda fal anlatma işi teklif ediliyor

Şimdi hiç de dürüst olmayan bir meslekteki bu yükselen yıldızlığını kabul edip etmemeye karar vermesi gerekiyor Ve en iyi seçeneğinin eski alevini yeniden canlandırmak mı yoksa yeni birinde aşkı bulmak mı olduğuna En önemlisiyse, yanıtların nerede yattığını çözmesi gerekiyor: yıldızlarda mı, yoksa kendinde mi?

New York Times’ın çoksatan yazarı Jennifer Cru*** Elieen Cook’u “Kadın romanlarında en iyi yeni seslerden biri” olarak tanımlıyor Cook da 7 dile çevrilen ve çevrildiği her dilde listelere girmeyi başaran romanları ile bunu çoktan ispatlamış!

Cook’un Aşk Falcısı kitabı Olimpos Yayınları tarafından Türkçe’ye kazandırıldı Aşk Falcısı okurlarını hem romantizme boğuyor, hem kahkahalar attırıyor, hem de nefes kesici diliyle bir solukta okunuyor Denemeye değer!

Kaynak

Türü: Roman
Yayın Yılı: 2010
Sayfa Sayısı:336

Kitap pdf formatındadır
Dosya Boyutu:32 Mb

İndirme Linkleri
Hotfile: İndir
Bitshare: İndir

RAR ŞİFRESİ: www.blogdan.net

Eileen Cook-Aşk Falcısı E-Kitabı ile Benzer Yazılar:

19 Ocak 2012 Saat : 3:20

Eileen Cook-Aşk Falcısı E-Kitabı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.