Tüm Kategoriler

Foto Blogdan Galeri

Twitter Takip!

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız... Birth certificate apostille. California apostille. Simple steps for certification for document.

Sayac

Arşiv

The Expendables (Cehennem Melekleri) 3 İlk Fragmanı

The Expendables (Cehennem Melekleri) 3 İlk Fragmanı

Tüm dünyada ilk iki filmi yayınlandıktan sonra büyük yankı toplayan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Cehennem Melekleri (The Expendables) filminin 3. serisine ait yeni fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Başrollerinde birden fazla ünlü oyuncunun bulunduğu müthiş aksiyon gerilim macera filminin hem senaryosunu hem başrolünü paylaşan isim ise çok yakından tanıdığımız  Sylvester Stallone. Filmde oynayan diğer ünlü […]

21 Aralık 2013 Cumartesi - 528 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Tüm dünyada ilk iki filmi yayınlandıktan sonra büyük yankı toplayan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Cehennem Melekleri (The Expendables) filminin 3. serisine ait yeni fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

Başrollerinde birden fazla ünlü oyuncunun bulunduğu müthiş aksiyon gerilim macera filminin hem senaryosunu hem başrolünü paylaşan isim ise çok yakından tanıdığımız  Sylvester Stallone. Filmde oynayan diğer ünlü isimlere bakacak olursak; Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Jason Statham, Jet Li, Harrison Ford, Wesley Snipes ve Antonio Banderas olarak sıralanıp gidiyor.

@blogdannet adlı kişiyi takip et

Bir Cevap Yazın

BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül