Football Manager 2013 diğer serilere göre çok daha kapsamlı ve gelişmiş bir oyun modülüne sahip. Eklenen bir çok yeni özellik sayesinde oyunumuzu rahatça oynayabiliriz. Eklenen en güzel özellik ise hepimizin bildiği gibi oyunun resmi dilleri arasında Türkçe dil seçeneğinin ekli olması. Bu sayede artık Türkçe yama paketlerine gereksinim duymadan oyunumuzu oynayabileceğiz.

Football Manager 2013′ün demosu yayınlandığından beri oyunu tanıma fırsatımız oldu. Gelişen maç motoru, eklenen yeni gol sevinçleri, kapsamlı menajerlik özellikleri ve bir çok ülkeyle beraber yeni yeni ligler ! Tam anlamıyla futbolun tadına doyacaksınız !
Oyunun trailer ( tanıtım ) videosunda ise eklenen bir çok yeni özelliklerden bahsedilmiş . Oyun tamamen bizlerin isteğine göre hazırlandı diyebiliriz.

Football Manager 2013 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : En az Windows XP SP3
Harddisk : Minimum 4 gb boş alan
Ram : En az 1 GB – Önerilen 2 GB
Ekran Kartı : En az 128 bit, 5800 üstü . Önerilen 256 bit 7000 serisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirme Seçenekleri

Torrent İndir (Crack’i aşağıdaki linkten indirin)

Crack İndir

Letitbit İndir (Crack içinde)

TurboBit İndir (Crack içinde)

VipFile İndir (Crack içinde)

Yorum Yaz

Henüz Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
Süleyman Çakır – Doğu Güneşi Sevdam

Hayat Hayat dediğin ne ki, bir ömürden başka Gece uyursun, bir bakarsın, sabah olmuş Evden çıkarsın, yanı başındaki sokaktasın Gün...

Kapat