Göz Falı

28 Aralık 2012 Kategori : Astroloji Okunma: 435
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)

goz-kapagi-kenariMavi Gözlü İnsanlar:Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapılari nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

Siyah Gözlü İnsanlar:Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi,gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

Yeşil Gözlü İnsanlar:Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Kahverengi Gözlü İnsanlar:Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarını açıklamalarıdır. Dünyaya kapalı gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kırıklıkları yaşamamaları realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardır.

Ela Gözlü İnsanlar:Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Sponsor

Sponsor

Daha fazla Astroloji
Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

KARAKTER Zodyak'ın son burcu olan Balık, insanoğlunun...

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

KARAKTER Zodyak kuşağının onbirinci burcu olan Kova,...

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

KARAKTER Zodyak'ın onuncu burcu olan Oğlak, insanın...

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

KARAKTER Zodyak'ta dokuzuncu sıradaki Yay, insan türünün...

Kapat