Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Yeni Burs ve Kredi Miktarları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kepez’de açılış töreninde konuştu: “Lisans öğrencileri için aylık 280 lira olan Kredi Yurtlar Kurumu kredi ya da burs miktarını 300 liraya yükseltiyoruz.

16 Aralık 2013 Pazartesi

Dizimag Kapatıldı!

Dizimag sitesi artık ebedi olarak bitti. Warner Bros’un avukatları Dizimag’in sahibinin evini basıp tüm cihazlara el koydular. Darphane gibi para basan dizi izleme sitesinin fişi çekilirken sahibine hapis yolu göründü. Türkiye’nin en büyük online dizi izleme sitelerinden olan Dizimag, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına son verilerek mahkeme kararıyla erişime kapatılmıştı.

15 Aralık 2013 Pazar

Turgut Özakman Hayatını Kaybetti!

Turgut Özakman hayatını kaybetti. Türkiye kültür sanat alanında dün kaybettiği Tuncel Kurtiz’in ölüm şokunu henüz üzerinden atamamışken, şimdi de son dönemde Şu Çılgın Türkler kitabıyla ün kazanmış olan Turgut Özakman’ın ölümüyle sarsıldı. Peki, Turgut Özakman neden öldü?

28 Eylül 2013 Cumartesi

Tuncel Kurtiz Vefat Etti!

Usta sinema sanatçısı Tuncel Kurtiz, 77 yaşında vefat etti.

27 Eylül 2013 Cuma

Ünlü İsimlere Gözaltı!

Aralarında Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Sarp Apak ve Kenan İmirzalıoğlu’nun da bulunduğu bir çok ünlü isim uyuşturucudan gözaltına alındı. Ünlülere uyuşturucu gözaltısı!.. İstanbul’da narkotik ekiplerin yaptığı operasyonlarda; aralarında Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Kenan İmirzalıoğlu, Şahin Irmak, Engin Altan Düzyatan, Gökçe Özyol, Mehmet Erdem’in de bulunduğu bir çok ünlü isim uyuşturucudan […]

05 Ağustos 2013 Pazartesi

Nuçe ve Roj TV’nin Yayın Lisansları İptal Edildi!

Danimarka, Pkk’nın yayın organları olan Roj Tv ve Nuçe Tv‘yi kapatarak yüksek miktarda para cezası kesti.

03 Temmuz 2013 Çarşamba

Çipli TC Kimlik Kartları Geliyor

Devlet dairesinde geçen zaman çilesini bitirecek çipli T.C. kimlik kartları bu yıl dağıtılmaya başlanıyor!

01 Haziran 2013 Cumartesi

IMDB’nin En İyileri Arasında Bir Türk Dizisi

TRT 1′de yayınlanan absürd komedi türündeki dizi Leyla ile Mecnun, IMDb’nin en iyi 50 dizisi arasına girdi. IMDb tüm zamanların en çok beğenilen TV dizilerini seçti. Spartacus dizisinin ilk 50 arasında yer almaması şaşkınlığa neden olurken, listede bir Türk dizisi dikkat çekti.

31 Mart 2013 Pazar

Ordu “Büyük Şehir” Oluyor

Ordu büyükşehir olmak için gerekli olan 750 bin nüfusa ulaştı. Başbakan Erdoğan Ordulu vekillere talimat verdi, tasarı haftaya TBMM’de..

06 Mart 2013 Çarşamba

Katil israil’in Yobaz Askeri !

İsrailli bir keskin nişancı, tüfeğinin dürbününde Filistinli bir çocuğu hedeflediği bu fotoğrafı, bir sosyal paylaşım sitesinde yayımladı. Bütün dünyadan fotoğrafa tepki yağmasının ardından, İsrail ordusu soruşturma başlattı.

19 Şubat 2013 Salı

“Nestle” At Eti Skandalı !

Avrupa “at eti skandalı”nı tartışmaya devam ederken, Nestle’nin hazır yemek kategorisindeki 2 ürününden at eti çıktı.

19 Şubat 2013 Salı

Bugün Dünya’da Bir İlk Yaşanacak

Tüm dünya, Maya takvimine göre yeryüzünün 21 Aralık’ta yok olacağı ile ilgili iddialarını henüz üzerinden atabilmişken devasa bir asteroit, bugünDünya’nın yakınından geçecek.

15 Şubat 2013 Cuma
BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül