Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Herhangi Bir Siyasi Partiye Üye misiniz? Öğrenin!

Herhangi Bir Siyasi Partiye Üye misiniz? Öğrenin!

Eğer siyasi bir parti üyesiyseniz sorgulama yapmak için belirttiğimiz linki kullanarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Seçimlere sayılı günler kala, siyasi partiler in çalışmaları da yoğunlaşıyor. Türkiye’de 70′in üzerinde siyasi parti faaliyet gösteriyor ve bu süreçte partiler üyelik çalışmalarına da yoğunluk veriyor. Siz de farkında olmadan herhangi bir siyasi partinin üyesi olabilirsiniz. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, önemli bir hizmet […]

10 Aralık 2013 Salı - 66 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Eğer siyasi bir parti üyesiyseniz sorgulama yapmak için belirttiğimiz linki kullanarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Seçimlere sayılı günler kala, siyasi partiler in çalışmaları da yoğunlaşıyor. Türkiye’de 70′in üzerinde siyasi parti faaliyet gösteriyor ve bu süreçte partiler üyelik çalışmalarına da yoğunluk veriyor. Siz de farkında olmadan herhangi bir siyasi partinin üyesi olabilirsiniz.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, önemli bir hizmet veriyor. Söz konusu hizmet kapsamında T.C. kimlik numaranızla sorgulama yaparak, herhangi bir partiye üye olup olmadığınızı öğrenebiliyorsunuz.

İsteminiz dışında bir partiye üye yapılmışsanız, üyelikten ayrılmak için ne yapmanız gerektiğine dair bilgilere de aynı siteden ulaşmanız mümkün.

Üye misiniz ? Tıklayın Öğrenin.

Kaynak : Haberinbizden.com

→ Karikatürler

→ Beden Dilinde Ellerin Önemi

Bir Cevap Yazın

BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül