Tweet

Karin Slaughter/Acımasız Kitabı Tanıtım

02 Temmuz 2013 Kategori : KİTAPLAR, YABANCI YAZARLAR Okunma: 241
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)

Karin Slaughter acımasız

 

Slaughter‘ın romanları gerçek gibi. Büyük bir özgüvenle, titizlikle ve tutkuyla yazıyor.”
–Washington Post–

“Slaughter, en büyük bombalarını kitabın başında patlatacak cesarete sahip, en dikkatli okurlarını bile şaşırtıyor.”
–Kirkus Reviews–

“Sırları ve dolambaçlarıyla incelikli bir örümcek ağı.”
–Los Angeles Times–

Acımasız, trafik kazası geçiren bir genç kadının Atlanta’daki bir hastanenin acil servisine getirilmesiyle başlar. Ancak Dr. Sara Linton genç kadının yaralarının sadece kazadan kaynaklanmadığını, öncesinde işkence görmüş olduğunu anlar. Özel ajan Will Trent ve ortağı Faith Mitchell ile birlikte doktor da kendini bu soruşturmanın içinde bulur ve kadının geçmişini araştırır. Soruşturma ilerledikçe karşılarında acımasız bir katil olduğunu anlayacak, olay yerinde, onun yeraltındaki işkence odasına ulaşacaklardır. Katil işbaşındadır, bulunan genç kadın onun ne ilk ne de son kurbanıdır, katil tutuklanmazsa yeni bir cinayetle karşılaşacakları bellidir.

Usta polisiyeci Karin Slaughter katili ve kurbanlarını olduğu kadar onların peşindeki üç kişinin sırlarının üzerindeki örtüleri de birer birer kaldırırken güçlü ve dokunaklı, karmaşık ve unutulmaz, soluk soluğa okunacak bir gerilim romanı yaratmış.

Genç kuşağın en sevilen polisiye yazarlarından olan Karin Slaughter’ın kitapları dünya çapında 32 dile çevrildi, 30 milyon okura ulaştı. Acımasız, tıpkı Paramparça gibi İngiltere ve Hollanda’da çok satanlar listesine bir numaradan girdi ve haftalarca kaldı.

Konuyu pdf formatında indirmek için Tıklayın

Kitabı Satın Alabileceğiniz Adresler

İlkNokta     MaxKitap     Pandora

TAKİP ET : FACEBOOK --- TWİTTER --- YOUTUBE

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Foto Galeri

Sponsor

Önceki yazıyı okuyun:
13 Sayısının Uğursuzluğu

13 neden uğursuzdur? Hz. İsa’nın son yemeğine katılan 13. kişi kendisini ele verdiği için sayı da uğursuz olarak kabul edilir....

Kapat