Kevin Guilfoile-Kulüp 1000


Sayıları yönetirsen dünyayı yönetirsin Bir tarafta insanlar hakkında esrarengiz sezgileri olan ve sayılarla şaşırtıcı bir etkileşim kurmasını sağlayan, yalnızca bilgisayarlara özgü bir yetenekle donatılmış Canada Gold ya da herkesin bildiği adıyla Nada Parmaklarınızın hareketlerinden yazdığınız mesajı kolayca çözebilir, görür görmez bir insanı en ince detayına kadar sıfır hatayla analiz edebilir. Bu onun hem bir özel dedektif hem de Las Vegasın pek çok kumarhanesinde izlenenler listesinin ilk sıralarında yer alan bir poker ve 21 oyuncusu olarak basamakları tırmanmasını kolaylaştıracaktır. Diğer tarafta, kendilerine Bin diyen çok tehlikeli bir grup Pisagor öğretilerinin günümüzdeki mirasçıları olan Bin, kimsenin sahip olmadığı matematiksel bilgilere sahip Çok zengin ve çok güçlüler. Bir hesap makinesiyle uçak düşürebilecek donanımdalar. Sayılarla ilgili en büyük sırları ise dünyanın nasıl ve ne zaman yok olacağını bilmeleri. Kulüp 1000i okumak bir roller-coasterda gözü bağlı gitmek gibi. Hiç beklemediğiniz bir anda keskin bir viraja giriyorsunuz. Adrenaliniz hiç düşmeyecek. Richmond Times-Dispatch Guilfoilein hızlı ve öfkeli bu romanı yazarın mükemmel karakterlere ve zekice yazılmış bir kurguya sahip. The New York Times Kulüp 1000, nefes kesici, zekice yazılmış ve çağdaş edebiyat alanında en gerçekçi karakterlere sahip. Chicago Tribune Canada Gold gerçek bir süper kahraman. Los Angeles Times Hırs, arkadaşlık, aile ve dünyamızı yönetebilecek gerçek güçlerle ilgili sürükleyici bir gerilim. The Huffington Post Pisagoru, Mozartın ağıdını ve sezgisel sanatı birleştiren Kulüp 1000 Guilfoileın müzik, matematik, tarih, popüler kültür ve felsefe alanında ne kadar bilgili olduğunu gösteriyor. Chicago Sun-Times Özel yetenekleri olan bir kız ve yüzyıllardır var olan bir topluluğun onun yeteneklerinden yararlanmak istemesini anlatan etkileyici bir gerilim. Entertainment Weekly Guilfoile, tam bir karmaşa gibi gözüken şeyleri mükemmel bir düzene sokmada inanılmaz yetenekli. Harika Gerçekten çok özel Matematik ve sihir arasındaki ilişki gibi zor konuları başarıyla ele alıyor. Tıpkı bir Hollywood filmi gibi, fakat daha zekice, ileri bilimsel araştırmaların ve deneylerin ahlaki sonuçlarını etkileyici bir şekilde sunuyor. Savannah Morning News Kafam dolu bile olsa Kulüp 1000 ve içindeki karakterleri aklımdan bir türlü çıkaramadım. Tek istediğim bir köşeye çekilip bu merak uyandıran kitabı okumaktı. Ve okuduğumda, diğer hiçbir şeyin önemi kalmadı. Joe Harlaub, Bookreporter.com Kulüp 1000, ustaca yazılmış, müthiş karakterlerle dolu, sürükleyici bir gerilim Canada Gold yılın kadın kahramanı olma yolunda Lisbeth Salandere kafa tutuyor. Winnipeg Free Press Matematiği yeni bir boyuta taşıyor Time Out Chicago.

Kitabı Satın Almak için Linkler

KitapYurdu 15,40TL
Kitapİndirim 15,40TL
BeyazBalina 15,40TL
D&R 16,49TL
KitapAdresi 16,50TL
KitapTürk 16,50TL
İlkNokta 17,60TL
KitapElinizde 17,60TL
UcuzKitapAL 17,60TL
KitapKeyfi 17,60TL
ScalaKitapçı 18,70TL

Kevin Guilfoile-Kulüp 1000, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

Kevin Guilfoile-Kulüp 1000 ile Benzer Yazılar:

29 Temmuz 2012 Saat : 7:37

Kevin Guilfoile-Kulüp 1000 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Tıklayın Yardımcı Olun

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.