Kitapra.com’un e kitap hazırlığı


E kitap satışlarında dünyada hızlı bir artık var. Öngörülere göre e kitap satışları 2013’te ikiye katlanacak. Durum böyle iken Türkiye’de de e kitap satışları için çalışmalar hızla gelişiyor. İdefix ve D&R’ın ardından bir çok site e kitap satmak için kolları sıvadı. Şimdi de Kitapra kitap satış sitesi e kitap satmaya hazırlanıyor.  Yakın bir zamanda e kitap satmaya başlayacak olan Kitapra.com yetkilileri e kitap hakkında çalışmalarının hala devam ettiğini ve en kısa zamanda e kitap satışlarının başlayacağını söylüyor.
Her kategoriye ait ucuz kitap bulabileceğiniz kitapra.com’da kısa zaman içerisinde e kitabın yanı sıra e kitap okuyucu da bulabileceksiniz.  Kitapra.com yetkilileri konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “E kitap okuyucuları en kısa zamanda bir çok kişinin çantasında bulunacak. Şimdi bile e kitap okuyucularını metroda otobüste seyahat eden insanların ellerinde görmek mümkün.  Gelecekte bu kişilerin oranı oldukça artacak. Bunu tahmin etmek hiçte güç değil.”

Kitap satış sitesi Kitapra hakkında gelişmeleri takip etmek için Kitapra’yı ziyaret edebilirsiniz.

Kitapra.com’un e kitap hazırlığı ile Benzer Yazılar:

16 Şubat 2012 Saat : 3:34
  Reklam

Kitapra.com’un e kitap hazırlığı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.