Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Winamp Tarihe Karışıyor

Birkaç sene öncenin en popüler MP3 çalıcılarından, ben dahil bazılarımızın hala kullandığı Winamp, 20 Aralık 2013 itibariyle kapanıyor. Bu tarihten sonra Winamp’ı resmi web sitesinden indirmek ve onun web hizmetlerinden yararlanmak ise mümkün olmayacak.

05 Aralık 2013 Perşembe

Bidroop Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Bidroop internetten zahmetsizce para kazanmayı sağlayan yeni bir sistemdir.Sistemin çalışma mantığı alt üyeliklerdir.Yani siz sisteme üye oluyorsunuz, arkadaşlarınızı davet ediyorsunuz ve bu üyeler üzerinden para kazanıyorsunuz.Sizin alt grubunuza üye olan yakınlarınızda başka kişileri davet ediyor.Böylece sizin çevreniz daha da genişliyor ve daha çok para kazanıyorsunuz.

14 Temmuz 2013 Pazar

Windows 8′in Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Uygun fiyata windows 8′e geçiş sona eriyor.Artık Windows 8′e sahip olmak için güncel fiyatlar geçerli olacak.

23 Ocak 2013 Çarşamba

Yasaklı Sitelere Giriş “Spotflux”

Yasaklı sitelere girebilmek için DNS ayarlarını değiştirebiliriz.Ancak bazı sitelerde DNS ayarlarını değiştirmek bir işe yaramamaktadır.Spotflux adlı program ile bütün yasaklı sitelere girmek mümkündür.Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir.

08 Aralık 2012 Cumartesi

Yeni Yandex Browser

Yandex’in çıkardığı internet tarayıcısının özellikleri şöyle sıralanabilir; Sade ve Hızlı Yandex.Browser – İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

07 Aralık 2012 Cuma

Google Londra Olimpiyatları Doodle’ları

Londra 2012 Özel Logo

03 Ağustos 2012 Cuma

Photoshop CS5 Animasyon Oluşturma

Merhaba arkaşlar bu yazımda sizlere Adobe Photoshop CS5 kullanarak basit bir animasyon gif yapmayı anlatacağım.Benim kullandığım sürüm Türkçe olduğu için Türkçe kelimelerle anlatacağım ve İngilizce karşılıklarınıda yazmaya çalışacağım.Şimdi animasyonumuzu oluşturmaya geçelim.

31 Temmuz 2012 Salı

Yandex’in Üniversiteleri!

Türkiye’nin yeni arama motoru yandex yolunda emin adımlarla ilerliyor.Servislerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.Bunlardan bir tanesi de Üniversiteler.Yandex bu servisinde üniversite adaylarına çok kolaylık sağlayacak bilgileri sunuyor.Bu bilgiler arasında neler mi var?Türkiyedeki ve yurtdışındaki üniversiteleri en ince ayrıntısına kadar inceliyor; Adres,iletişim,fakülteler,bölümler,tavan ve taban puanları,kontenjanlar,öğrenim süresi,resim galerisi gibi birçok bilgiyi üniversite adaylarının önüne seriyor.

28 Temmuz 2012 Cumartesi

Google’nin “Soykırım” Çevirisi!

Google’ın şaşkına çeviren çevirisi!

16 Şubat 2012 Perşembe

Bu Programlara Dikkat!

SİZİ SIRTINIZDAN BIÇAKLAYAN BAZI PROGRAMLARDAN BAHSEDECEĞİM

14 Şubat 2012 Salı

Google Değişimleri;Analytics ve Picnik Kapanacak!

Google bir kez daha temizliğe girişti: İşte tarihe karışacak Google site ve hizmetleri…Google, kapatacağı hizmetlerinin arasında yenilerini ekledi. Buna göre Picnik, Google Message Continuity ve Needlebase kapatılırken, diğer bazı hizmetlerde değişiklikler yapılacak.

24 Ocak 2012 Salı

Chrome 14 ve Yenilikleri

Chrome 14 hazır; işte yenilikler! Google, Chrome’un 14. sürümünü de sonunda indirmeye sundu. İşte yenilikler ve indirme bağlantısı… Google, Chrome tarayıcısında bulunan 32 açığı giderdi ve tarayıcısının yeni sürümü Chrome 14′ü indirmeye sundu. Chrome’un kararlı sürümü, son olarak Ağustos ayının başında güncellenmişti.

21 Eylül 2011 Çarşamba
BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül