Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Akıllı Telefonlardan Hangisini Seçmeli?

Tatile cebinde yeni bir akıllı telefonla gitmek isteyenler için çok sayıda yeni seçenek var. Peki, beklentilerinize en iyi cevap veren ürün hangisi? Akıllı telefon seçenekleri artarken ,”hangisini almalı?” sorusunun yanıtını bulmak da zorlaşıyor. Hangi akıllı telefonu seçeceğinize kolayca karar vermeniz için Teknolog öne çıkan modelleri inceledi.

15 Temmuz 2013 Pazartesi

Her Zaman Okuduğunuz Hürriyet’i Şimdi İzleyin

Hürriyet TV şimdi yayında. Hürriyet TV’yi ziyaret edenler, aradıkları her şeyi artık tek tıkla seyredebilecekler. Hürriyet TV, zengin haber içeriğinin yanı sıra konusunda uzman isimlerle gerçekleştirdiği programlarla da dopdolu.

23 Nisan 2013 Salı

Sanat Küçük Kalplere Dokunuyor

03 Nisan 2013 Çarşamba

Uçak Biletlerinde Ucuz Bilet Dönemi Başlıyor…

Uçak biletleri yeni bir yıla girmemizle birlikte fiyatlarını ucuzlatmaya devam ediyor.Tüm hava yollarının filolarını artırmasıyla birlikte , firmalar biletlerinde indirim yapmaya başladılar.Mesela bir günde ki İstanbul-Ankara uçuşlarını sadece bir tek hava yolu şirketi 10′a çıkarttı.Bunun sonucunda da , koltukar boş kalmasın diye bazı biletler ve boş kalan koltuklar ucuza satılmaya başlandı.Yurt içi uçuş firmaları , […]

02 Ocak 2013 Çarşamba

İddaa Maçları Artık Canlı Yayınla Nesine.com’da

Nesine.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Nesine.com üyeleri artık kuponlarındaki İddaa maçlarını canlı olarak Nesine.com’da izleyebilecek.

04 Aralık 2012 Salı

Teknoloji Uzmanı Kedi Pati

Turkcell’in Temmuz ortası piyasaya sürülen telefonu MaxiPLUS 5’i sonunda yakından görme şansım oldu. T serisinin en son üyesi MaxiPLUS 5’te de diğer kardeşleri gibi Android işletim sistemi kullanılmış. Özellikle telefonun hafifliği ve tasarımı çok hoşuma gitti. Arka kapağının hissiyatı ve üzerine basılan logo çok güzel duruyor.

15 Ağustos 2012 Çarşamba

LÖSEV Gönüllüsü Olmak Bir Ayrıcalıktır…

Büyük LÖSEV Ailesi, lösemili&kanserli çocuk ve ailelerin bu zorlu mücadelede yalnız olmadıklarını göstermek için sevgi ve azimle çalışan bir vakıftır. LÖSEV kurulduğu 1998 yılından bugüne dek faaliyetlerini duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ve binlerce GÖNÜLLÜSÜ’nün katkılarıyla gerçekleştirmiş; Türk halkının konu hakkında daha bilinçli ve duyarlı olmasıyla beraber tedavide %91′lere çıkardığı başarısını %100’e çıkartmayı hedeflemiştir.

09 Ağustos 2012 Perşembe

KREDİ KARTI BORCU OLANLAR, KART BORCUNUZU ARTIK TAKSİTLE ÖDEYEBİLECEKSİNİZ

Sevgili ziyaretçilerimiz eğer bankalar ile başınız dertte ise bütün paranızı bankalara ödemekten yorulduysanız bundan sonra merak etmeyiniz! En uygun fiyatlar ile kredi kartı taksitlendirme imkanına bu adreste ulaşabilirsiniz.

09 Ağustos 2012 Perşembe

Facebook Internet Explorer 9 ile Çok Daha İyi

Internet Explorer 9, hem temiz ve sade arayüzü ile en sevdiğiniz web sitelerinin içeriklerini ön plana çıkarıyor, hem de gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde web’de kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve bilgisayarınızın güvenliğini koruyor. Windows 7 için özel olarak geliştirilmiş olan IE9’un bir diğer avantajı da, tek tıkla ulaşabilmeniz için sık kullandığınız siteleri PC’nizin görev çubuğuna taşıması.

06 Temmuz 2012 Cuma

Sony Handycam’le Her Yüzey Bir Sinema Perdesine Dönüşüyor!

Projeksiyon özelliği sayesinde Sony Handycam, klasik kameraların işleyişine yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Yaşadığınız anları, istediğiniz yerde tekrar tekrar izleyebileceğiniz ölümsüz anılara dönüştürüyor!

03 Nisan 2012 Salı

Ulaşılabilir Sanat Eserleri ve Sanat Kitapları Sunan Bonvagon 25 TL Kazandırıyor!

Henüz tanışmamışlar için belirtelim. Bonvagon, “gezer, seçer, getirir!” mottosuyla geçtiğimiz Eylül ayında yola çıkmış ve kısa sürede popüler hale gelmiş bir alışveriş kulübü.

16 Mart 2012 Cuma
BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül