Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Sarra Manning-Aşk Kaç Beden Kitabı Tanıtımı

Sarra Manning-Aşk Kaç Beden Kitabı Tanıtımı

Kitap kurdu olan tatlı Neve Slater oyunu hep kurallarına göre oynardı, ta ki Max’la tanışana kadar. Neve Slater, arşivde çalışan kitap tutkunu yirmi beş yaşında genç bir kadındır, ama Neve’in kendisiyle ilgili çok ciddi bir sorunu vardır: Beş yıldır aşık olduğu ve üç yıldır görmediği platonik aşkı William, Londra’ya dönmeden önce otuz altı bedene inmek […]

14 Temmuz 2012 Cumartesi - 604 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kitap kurdu olan tatlı Neve Slater oyunu hep kurallarına göre oynardı, ta ki Max’la tanışana kadar.
Neve Slater, arşivde çalışan kitap tutkunu yirmi beş yaşında genç bir kadındır, ama Neve’in kendisiyle ilgili çok ciddi bir sorunu vardır: Beş yıldır aşık olduğu ve üç yıldır görmediği platonik aşkı William, Londra’ya dönmeden önce otuz altı bedene inmek ve William’ı kendisine âşık etmek.

Neve bu süre zarfında çok ciddi bir diyet ve egzersiz programı uygular, yalnızca fiziksel olarak değil, her anlamda mükemmel olmalıdır. Daha önce hiç ilişkisi olmayan Neve ilişki yaşamanın da ne demek olduğunu deneyimlemek ister ve kendisini kız kardeşi Celia’nın çalıştığı dergide editörlük yapan çapkın ve seksi Max’la çıkarken bulur.

Acaba William döndüğünde her şey Neve’in hayal ettiği gibi mi olacak? Ya da otuz altı beden olduğu zaman Neve’in tüm sorunları çözülecek mi? Yoksa başka, bambaşka gerçeklerle mi yüzleşmek zorunda kalacak?
(Tanıtım Bülteninden)

Kitabı Satın Almak için Linkler

KitapTürk 18,20TL
Pandora 22,40TL
İdefix 23,80TL

Bir Cevap Yazın

BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül