Satılan her iki ağdan biri TP-LINK oldu…


Geçen yıl Türkiye ofisini açan Çinli kablolu,kablosuz ağ ürünleri ve teknolojisi üreticisi TP-LINK,2011′de 840 bin adet ürün satışı gerçekleştirdi.TP-LINK‘in dünyada 2011 yılının ilk üç ayında kablosuz (Wifi) ağ donanımlar çözümleri pazarında lider konumda bulunduğunu belirten TP-LINK Türkiye ülke Müdür Yardımcısı Ali DİNÇER,Türkiye’de satılan her iki ağ ürününden birisinin TP-LINK markasını taşıdığını ifade etti.

Ali DİNÇER, “2011′de Türkiye ağ donanım çözümleri pazarında iki gelişme görüldü:Birincisi internet servis sağlayıcıları abone sayısı ve modem satışlarındaki artış.Diğeri,hızlı internet ve kablosuz ağda ‘yönlendirici’ olarak adlandırılan router ürünlerinin satışları arttı.2012′de yüksek iletişim hızına talep artacak yüksek hızda internet ve online yüksek çözünürlüklü film ve oyun imkânı sunan ürün pazarı büyüyecek” dedi.

Satılan her iki ağdan biri TP-LINK oldu… ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2012 Saat : 8:59

Satılan her iki ağdan biri TP-LINK oldu… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.