Shana Abe-Duman Hırsızı E-Kitabı


Yüzyıllardır, gizlice kuzey İngiltere’nin yeşil ve sisli tepelerinde yaşayan sıradışı güzellliğin, gücün ve şehvetin yaratıkları, insandan canavara ve sonra yine insana dönüşebilme yeteneğine sahiptirler. Şimdi ise sırları ve hayatları tüm sınırları yok edecek bir cazibenin tehdidi altındadır… DUMAN HIRSIZI olarak bilinen gözüpek bir mücevher hırsızı Londra polisini şaşkına çevirmektedir. Zengin kurbanlarının iddiaları ise daha şaşırtıcıdır. Bu hırsızın duvarlardan geçebildiğini, havada yok olduğunu ileri sürmektedirler. Ama Longford’un asillerinden karizmatik Christoff gerçeği bilmektedir: Hırsız sıradan birisi değildir. Dragon’ların Alfa lideri olarak, sırlar ölümlüler tarafından öğrenilmeden takımı kaçağı yakalamalıdır. Ne var ki Dragonlar bile hırsızın bir kadın olabileceğinden şüphelenmez. Sihir, romantizm ve hırsızların dünyasından büyüleyici bir Shana Abé romanı. Başından sonuna kadar gerçek bir sihir!.. Karen Marie Moning, New York Times, Spell of the Highlander’ın bestseller yazarı Bu harika yazılmış kitaba kendimi kaptırdım… Jane Feather, New York Times, Almost a Bride’in bestseller yazarı Shana Abé’nin harika hayal gücüne ve lirik üslubuna hayran kaldım. Michael Palmer,New York Times, Almost a Bride’in bestseller yazarı.

Kaynak

Kitap pdf formatındadır
Dosya Boyutu: 40Mb

İndirme Linkleri
Fileserve: İndir
Netload: İndir
Filefactory: İndir
Rapidshare: İndir
Zshare: İndir

RAR ŞİFRESİ: www.blogdan.net

Shana Abe-Duman Hırsızı E-Kitabı ile Benzer Yazılar:

15 Şubat 2012 Saat : 1:32

Shana Abe-Duman Hırsızı E-Kitabı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.