Simon Crittle-Son Baba E-Kitabı


Amerika’nin Son Mafya Babasi Joey Massino’nun Gerçek Yasam Öyküsü…Bonanno Suç Ailesi’nin patronu olan Joey Massino zeki, dikkatli ve tehlikeli bir adamdi. Bu, kökleri Sicilya topraklarina dayanan bir suç imparatorlugudur. Federaller Masino’nun bu kariyerine haraç alma, tefecilik, kumar, uyusturucu ve cinayet suçlarini da eklediler. Massino topun agzindaydi: 2004 yilinda yedi cinayetten suçlanmisti. Ölüm cezasindan kurtulmak için federallerle isbirligi yapmayi ve dinleme cihazi takmayi kabul etmek zorundaydi. Gammazlik haberi yeralti dünyasinda panik yaratti. Massino, Amerikan Mafyasi’nin yüz yillik sessizlik yeminini bozan ilk mafya babasi oldu. Davasi, tarihin en etkileyici ve önemli durusmalarindan biri olacakti.Bu kitap, bu davayi temel alarak Massino’nun yükselisinin ve düsüsünün gerçek öyküsü anlatirken, okuyucuya, organize suç dünyasina simdiye kadar hiç olmadigi denli yakindan bakma imkani sunuyor.Çetenin basima 500.000 $ ödül koydugunu duydum ve bu nedenle artik gerçek adimi kullanmiyorum. Bir adim önde olabilmek için, ehliyetimden çek defterime kadar birçok yerde farkli takma adlar kullaniyorum. Saklanarak yasamak bana FBI için gizli ajan olarak çalistigim günlerden kalan bir miras. O zamanlar da sahte bir adim vardi. Bu adi duymus olabilirsiniz: Donnie Brasco. Bu adi bir film için de kullandilar. Daha önce, sadece çetedekilerin beni çagirmak için kullandiklari bir isimdi.

Kaynak

Kitap pdf formatındadır.
Dosya Boyutu: 24Mb

İndirme Linkleri
Filesflash: İndir
Bitshare: İndir
Hotfile: İndir
Dosya TC: İndir

RAR ŞİFRESİ: www.blogdan.net

Simon Crittle-Son Baba E-Kitabı ile Benzer Yazılar:

10 Şubat 2012 Saat : 5:21

Simon Crittle-Son Baba E-Kitabı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.