Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

The Expendables (Cehennem Melekleri) 3 İlk Fragmanı

Tüm dünyada ilk iki filmi yayınlandıktan sonra büyük yankı toplayan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Cehennem Melekleri (The Expendables) filminin 3. serisine ait yeni fragman geçtiğimiz saatlerde yayınlandı.

21 Aralık 2013 Cumartesi

Yeniden “Salak ile Avanak”

19 yıl önce gördüğü ilgi hala konuşulurken, ‘Dumb and Dumber‘ın yenisi çekiliyor. “Dumb and Dumber to” adlı film için artık 51 yaşındaki Jim Carrey ve 58 yaşındaki Jeff Daniels yeniden buluştu.

27 Eylül 2013 Cuma

Dünyanın En Pahalı Filmleri

10 Nisan 2013 Çarşamba

Felekten Bir Gece 3′ün Fragmanı Yayınlandı

Sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor… Başrollerinde Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms gibi isimlerin yer aldığı Felekten Bir Gece 3 (Hangover 3) filminin resmi fragmanı yayınlandı…

09 Mart 2013 Cumartesi

Baskın / The Raid: Redemption

Endonezya’da çekilen film, Hollywood filmlerini aratmayacak nitelikte…Filmin başlangıcında kendinizi bir aksiyonun içinde buluyorsunuz filmin sonuna kadar.Dövüş sanatının en ince, en mükemmel hareketlerini sergilemiş oyuncular.Filmde kan ve kavga dozu iyi ayarlanmış, bağırış çağırış biraz fazla olsada aksiyon dolu sahneler arasında kaybolup gidiyor.Olaylar aynı mekan içinde gelişip sonuçlanıyor.Mekan; bir bina ve bu binanın içindeki daireler.

10 Şubat 2013 Pazar

Forrest Gump (1994)

Son zamanlarda izlediğim filmlerin biri de Forrest Gump.Filmi özetleyecek olursam,zeka seviyesi diğer arkadaşlarına göre düşük olan birinin yaşama tutunma çabalarını anlatıyor.Forrest Gump’ın zeka seviyesi düşük ve aynı zamanda çok saf birisi.

09 Eylül 2012 Pazar

İzlenmesi Gereken Filmler (IMDB)

IMDB Puanlarına göre izlenmesi gereken,en yüksek imdb puanlarına sahip filmler;  1-ESARETİN BEDELİ 

03 Ağustos 2012 Cuma
BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül