Ünlü İsimlere Gözaltı!

05 Ağustos 2013 Kategori : Gündem, Haber - Makale, Magazin Okunma: 280
VN:F [1.9.22_1171]
Oy Verin
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Aralarında Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Sarp Apak ve Kenan İmirzalıoğlu’nun da bulunduğu bir çok ünlü isim uyuşturucudan gözaltına alındı.

Ünlülere uyuşturucu gözaltısı!.. İstanbul’da narkotik ekiplerin yaptığı operasyonlarda; aralarında Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Kenan İmirzalıoğlu, Şahin Irmak, Engin Altan Düzyatan, Gökçe Özyol, Mehmet Erdem’in de bulunduğu bir çok ünlü isim uyuşturucudan gözaltına alındı.

ünlüler gözaltında

-Kenan İmirzalıoğlu tatildeyken gözaltına alındı

ÇEŞME’DE ENGİN GÜNAYDIN, DÜZYATAN…

Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir ve Murat Eken İzmir’in Çeşme İlçesi’nde gözaltına alındı.

İstanbul’da birçok ünlünün gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonunda adı geçen bazı kişilerin Çeşme’de tatilde olduğunun ortaya çıkması üzerine, operasyonun ucu bu ilçeye uzandı. Sabah erken saatlerde kaldıkları otellerde dizi oyuncuları Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir ve Murat Eken de gözaltına alındı.

→Video Yazı Sonunda…

EMNİYETE GETİRİLDİLER

İstanbul, Ankara, Bodrum ve Çeşme’de düzenlenen narkotik operasyonunda aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Şahin Irmak, Gökçe Özyol, Nehir Erdoğan, Mehmet Erdem ve İlker Aksum gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 55 kişiyi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, gözaltına alınan isimlerin uzun süredir takip edilen bir uyuşturucu şebekesiyle görüşmeleri tespit edildi. Bunun üzerine bu sabah eşzamanlı operasyonlar yapıldı. Operasyondalarda Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Şahin Irmak, Gökçe Özyol, Engin Altan Düzyatan gibi ünlülerin de aralarında bulunduğu 55 kişi gözaltına alındı.

“GÖZALTINDA DEĞİLİZ YA”

Emniyete getirilen Sarp Apak basın mensuplarının “niçin gözaltına alındınız” sorusu üzerine “Bilmiyorum, ben de bilgi alacağım, hiçbir bilgim yok” yanıtını verdi. Oyuncu İlker Aksum ise, “Gözaltında değiliz; öyle bir ifade, şeye, arkadaşlara geldik. Allah Allah ne gözaltısı” yanıtını verdi.

Kaynak : Akşam

0 Yorum yapılmış

Sponsor

Rastgele Yazılar

Sponsor

Sponsor

Daha fazla Gündem, Haber - Makale, Magazin
PES 2014′ün Çıkış Tarihi

PES 2014'ün çıkış tarihi netlik kazandı! Konami'nin...

Avrupa Ligi Maçları Artık Şifresiz!

Televizyon kanallarında yayınlanacak şifresiz ve şifreli programların...

Kadınların Muhteşem İcatları

DAKSİL (1951) Bette Nesmith Graham'ın icadı olan...

850 Milyona Sattı 1 Milyona Geri Aldı!

2008 yılında kurduğu site Bebo'yu 850 Milyon...

Kapat