Val Mcdermid-Kandaki Tel E-Kitabı


Kaybolan genç kızlar. Herkes onların evden kaçarak büyük şehrin çarklarına kapıldıklarını düşünüyordu. Çekici tavırlarının altında şeytani ve hastalıklı bir zihin taşıyan katilleri de dahil, toplumun göz ardı edebileceği kayıplar iz bırakmadan yok oluyordu. Ölümleri arasında hiçbir bağlantı görünmüyordu. Dizi cinayet katillerinin bulanık zihinlerine kimse Dr. Tony Hill gibi giremez. Yeni kurulan Suçlu Profili Ulusal Merkezi’nin başına geçmiş olan Dr. Hill, ekibine bir ödev verir: Bir çok genç kıza ait bilgilerin ışığında vakalar arasında bir bağlantı olup olmadığını araştıracaklardır. Yalnızca tek bir kişi, Shaz Bowiman somut bir teori ortaya atar ama mantık dışı görünen şüpheleri ekibin diğer üyeleri tarafından alaya alınır. Ekibinden biri öldürüldüğünde Tony Hill için her şey kişisel bir öç meselesine dönüşür. Daha önce birlikte çalıştığı dedektif Carol Jordon’la birlikte son derece zeki bir katile karşı psikolojik bir savaşa girişirler. Bu avcı ve avın rollerinin birbirine karıştığı, bir kedi ve fare oyunudur artık. Müthiş bir psikolojik gerilim -Cosmopolitan- Sürükleyici, zekice tasarlanmış bir polisiye -The Times- Tadına doyum olmaz bir dizi cinayetler katili gerilim… Bayan McDermid okuru tedirgin edecek yeni bir yapıtta sahnede. -New York Times- Dizi cinayet katilleri üzerine kurulu polisiyelerde alışılmışın dışına çıkmayı başarıyor. McDermid okuyucuyu her zaman şaşırtmayı bilerek, sapkın suçlu zihnini anlatan yüzeysel örnekleri ve sıkça rastladığımız psikolojik klişeleri yerle bir ediyor.

Kitap pdf formatındadır.
Dosya Boyutu:1mb

İndirme Linkleri
UploadMirrors: İndir (11 farklı indirme seçeneği)

RAR ŞİFRESİ YOKTUR

Val Mcdermid-Kandaki Tel E-Kitabı ile Benzer Yazılar:

23 Temmuz 2012 Saat : 10:24

Val Mcdermid-Kandaki Tel E-Kitabı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Tıklayın Yardımcı Olun

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.