Virtual DJ Hakkında


Bu yazımda Virtual Dj hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere.Virtual DJ şu an piyasada bulunan en iyi dj programlarından birisi..

Virtual DJ ile profesyonel kayıtlar ve remixler yapabilirsiniz.Sözü çok uzatmadan Virtual Dj‘in özelliklerine geçmek istiyorum.

1.)Kullanım Kolaylığı: Tabi ilk defa kullanmaya başladığınızda zormuş gibi görünebilir ama zamanla,kullandıkça tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.Ayrıca değiştirilebilen skin özelliği ile size en uygun olan skin’de çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

2.)Ekstraları: Virtual DJ ile müziklere efekt verebilir kendi müzik alt yapınızı oluşturabilirsiniz.Ayrıca müziklere ekleyebildiğiniz looplarla şarkıları bambaşka şekillere sokabilirsiniz.Ayrıca Virtual dj’i uzantı değiştirme programı olarakta kullanabilirsiniz.Örneğin elinizde mp4 videonuz var.Bunu virtual dj ile tekrar kayıt ederseniz mp4 uzantısı mp3 veya waw uzantılı (Kayıt seçiminiz ne ise) olarak kaydolur.

3.)Minimum Sistem Gereksinimleri: İlk olarak en az Pentium 3 850 mhz bir bilgisayarınızın olması gerekiyor.Ayrıca Dirext uyumlu ses kartı,128 MB ram,20MB sabit disk alanı gerekiyor.

Son sürümünü bu adresten indirebilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı için Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz

Virtual DJ Hakkında ile Benzer Yazılar:

18 Şubat 2012 Saat : 4:17

Virtual DJ Hakkında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

SPONSORLAR

Film, Dizi, Müzik ve Kitaplar üzerine Yazılar Diyarı...

E-POSTA ABONELİĞİ

E-Posta adresiniz:

Delivered by FeedBurner

E-Postanıza gelecek olan onay linkine tıklamayı unutmayın.

site ekle

Bu sitede yer alan dökümanlar tanıtım amaçlıdır.Edinilen Dökümanlar 24 saat içinde kullanıcılar tarafından silinmelidir.
Telif Hakkı nedeniyle iletişime geçildiği takdirde,ilgili bağlantı ve linkler gözden geçirilerek 72 saat içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Bu siteden Alıntı yapılabilir.Alıntı yapıldığı zaman lütfen Kaynak linkini konu içeriğinde gösteriniz.