Tüm Kategoriler

E-Mail Adresinizi Yazınız ve Onaylayınız...

Sayac

Winamp Tarihe Karışıyor

Winamp Tarihe Karışıyor

Birkaç sene öncenin en popüler MP3 çalıcılarından, ben dahil bazılarımızın hala kullandığı Winamp, 20 Aralık 2013 itibariyle kapanıyor. Bu tarihten sonra Winamp’ı resmi web sitesinden indirmek ve onun web hizmetlerinden yararlanmak ise mümkün olmayacak. Winamp, Haziran 1999′da AOL tarafından 80 milyon dolara satın alınmıştı. Yazılımın başarısızlığa sürüklenmesinin arkasında AOL’ın yönetimdeki başarısızlığı yatıyor. Winamp, son 15 […]

05 Aralık 2013 Perşembe - 43 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Birkaç sene öncenin en popüler MP3 çalıcılarından, ben dahil bazılarımızın hala kullandığı Winamp, 20 Aralık 2013 itibariyle kapanıyor. Bu tarihten sonra Winamp’ı resmi web sitesinden indirmek ve onun web hizmetlerinden yararlanmak ise mümkün olmayacak.

Winamp, Haziran 1999′da AOL tarafından 80 milyon dolara satın alınmıştı. Yazılımın başarısızlığa sürüklenmesinin arkasında AOL’ın yönetimdeki başarısızlığı yatıyor. Winamp, son 15 senede güncellemeler almaya devam etti ancak AOL’e çok cüzi miktarlarda para kazandırdı. Winamp, resmi rakamları açıklamak istemese de eski bir Winamp çalışanı, firmanın şu anki gelirinin yılda 6 milyon dolar civarında olabileceğini tahmin ediyor.

→ Hızlı Okuma Teknikleri

→ Karikatürler

Bir Cevap Yazın

BLOGDAN @ 2013
iPortal Kodlayan: Özer Gül